چهارشنبه, 03 مرداد 1397 ساعت 19:08

سؤالات متداول

سؤالات متداول

سوالات متداول
- مدرسه تابستانی (کارآفرینی) چیست؟
مدرسه تابستانی یکی از برنامه های موفق و مؤثر در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی معتبر دنیاست که سالانه به منظور دانش افزایی و ارتقای مهارت های کاربردی افراد، علی الخصوص دانشجویانِ در حال تحصیل، قبل از ورود به بازار کار برگزار می شود، و می تواند با توجه به توان علمی و عملیاتی دانشگاه ها، بعنوان راهکاری اساسی جهت نیل به سوی دانشگاه های نسل سوم (دانشگاه های کارآفرین) تلقی گردد.

- آیا مدرسه تابستانی شهید بهشتی تحت نظارت دانشگاه شهید بهشتی است؟
مدرسه تابستانی شهید بهشتی از زیر مجموعه های دانشگاه شهید بهشتی بوده، و کلیه ی خدمات قابل ارائه توسط این مدرسه (شامل برگزاری دوره ها) در محیط دانشگاه شهید بهشتی و تحت نظارت علمی – آموزشی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

- برنامه ی مدرسه ی تابستانی برای من چیست؟
برنامه های مدرسه ی تابستانی شهید بهشتی در 3 رده ی سنی 12 تا 18 سال (طرح تدارک)، 18 تا 28 سال (طرح تداوم) و 28 سال به بالا (طرح تعالی) اجرا و برگزار می شود که از مزایای برگزاری طرح در این سه گروه بندی، حضور همزمان والدین و فرزندان در محیط دانشگاه جهت سپری نمودن آموزش های تخصصی هر رده است.

- مدت زمان هر یک از برنامه های مدرسه ی تابستانی شهید بهشتی به چه میزان بوده و برنامه ها در چه روزهایی تشکیل می شود؟
مدت زمان کلیه ی برنامه های مدرسه ی تابستانی شهید بهشتی در 3 طرح تدارک، تداوم و تعالی 21 روز برای هر طرح بوده و روزهای تشکیل کلاس نیز به دو صورتِ روزهای زوج از ساعت 8 الی 14 و روزهای فرد از ساعت 14 الی 20 قابل انتخاب و برگزاری می باشد.

- نحوه ی ثبت نام در مدرسه تابستانی شهید بهشتی به چه صورت است؟
علاقه مندان به شرکت در برنامه های مدرسه ی تابستانی شهید بهشتی بسته به سن خود، می بایستی فرم ثبت نام را بصورت آنلاین تکمیل نموده و مبالغ شهریه را از طریق سامانه eBanking دانشگاه بصورت آنلاین واریز نمایند. فرم ثبت نام طرح تدارک (12 تا 18 سال)، فرم ثبت نام طرح تداوم (18 تا 28 سال)، فرم ثبت نام طرح تعالی (28 سال به بالا)

- هزینه های شرکت در مدرسه تابستانی شهید بهشتی به چه میزان است؟
هزینه های طرح تدارک (12 تا 18 سال) مبلغ 2/950/000 تومان و برنامه های آن از اینجا قابل دسترس می باشد.
هزینه های طرح تداوم (18 تا 28 سال) مبلغ 2/750/000 تومان و برنامه های آن از اینجا قابل دسترس می باشد.
هزینه های طرح تعالی (28 سال به بالا) مبلغ 2/250/000 تومان و برنامه های آن از اینجا قابل دسترس می باشد.
نکته مهم: کلیه ی شهريه ها می بایستی به حساب شماره ۳۴۲۲۸۲۵۵۵ به نام دانشگاه شهید بهشتی نزد بانک تجارت شعبه دانشگاه شهید بهشتی واریز گردد. امکان واریز شهریه بصورت آنلاین نیز فراهم است.

- برنامه های مدرسه تابستانی شهید بهشتی در کجا برگزار می شود؟
با توجه به نظارت دانشگاه شهید بهشتی بر روی برنامه های مدرسه تابستانی شهید بهشتی، کلیه ی برنامه ها در محل دانشگاه شهید بهشتی واقع در: تهران، ولنجک، میدان شهید شهریاری (دانشجو)، دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

- آیا برای دانش پژوهان خوابگاه فراهم می شود؟
امکان اسکان داوطلبینی که از سایر استان ها جهت حضور در برنامه های مدرسه تابستانی مراجعه می کنند، در پردیس شهید عباسپورِ دانشگاه شهید بهشتی (با پرداخت هزینه ی اسکان) فراهم آمده است.

اگر به سؤال شما در بالا پاسخ داده نشده، لطفاً از طریق بخش اطلاعات تماس، با ما در ارتباط باشید.

    1. دوست گرانقدر با سلام؛ در صورت نیاز به تماس سریع با شما، لطفاً مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
    2. نام و نام خانوادگی*
      ورودی نامعتبر
    3. آدرس ایمیل*
      ورودی نامعتبر
    4. شماره تماس*
      ورودی نامعتبر