دوشنبه, 01 فروردين 781 ساعت 14:08

کمپ "تعالی" ویژه ی اولیاء و بزرگسالان بالای 28 سال

کمپ "تعالی" ویژه ی والدین و بزرگسالان بالای 28 سال

طرح تعالی (توانمند سازی عالی اولیاء)
برنامه های مختص اولیاء و بزرگسالان با میانگین سنی بیشتر از 28 سال
روانشناسان و دست اندرکاران علوم اجتماعی و انسانی معتقدند که بخش اعظمی از چهارچوب شخصیتی انسان قبل از ورود به جامعه، و در دامان خانواده و والدین شکل می گیرد. در نتیجه خانواده نقش فوق العاده مهمی در تربیت کودکان و فرزندان و ارائه ی مسیر به آنها در راستای فرا گیری بهترین آموزش ها و نیل به سوی کارآفرین شدن آنها ایفا می کند. از این رو ساختار شخصیت والدین و چگونگی شکل دهی به آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
اولیاء و والدین امروز همان کودکان دیروزند که در دامان پدر و مادری دیگر رشد یافته و زمینه های پرورش نسل بعدی از خانواده و جامعه را فراهم نموده اند. به همین دلیل آگاهی والدین نسبت به فرزندان و توانمندی هایشان و یادگیری مناسب علوم روز در راستای تربیت بهتر فرزند و هدایت وی به سمت تحصیلات مناسب و اشتغالِ هدفمند و یا کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار می تواند یکی از تأثیرگذارترین نقش های والدین را به بهترین نحو ممکن اجرا نماید. 
در همین را ستا و جهت توانمندسازی والدین برای پرورش نوجوانان و جوانانی مستعد و کارآفرین، مدرسه تابستانی شهید بهشتی اقدام به برگزاری کمپ تعالی (توانمند سازی عالی اولیاء) برای والدین و افراد در رده سنی بالای ۲۸ سال نموده است که به واسطه آن افراد می توانند ضمن یادگیری آموزش های کاربردی، در جلساتی با حضور مدرسان و مشاوران برتر حضور یافته و از تجربیات ارزشمند این اساتید بهره بگیرند. ضمناً این امکان از سوی دانشگاه برای والدین فراهم آمده تا در زمان برگزاری کمپ و بصورت همزمان با فرزندان خود در محیط دانشگاه بوده و ضمن سپری نمودن اوقاتی بیشتر با فرزندان، از نحوه ی آموزش آنها نیز مطلع گردند.
برنامه ها و هزینه ها
ثبت نام در کمپ

  1. دوست گرانقدر با سلام؛ در صورت نیاز به تماس سریع با شما، لطفاً مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر